ونداپرداخت ارائه‌دهنده راه‌حل‌های بانکی و خدمات تراکنشی

سوالات رایج و پرتکرار

ونداپرداخت یک پرداخت یار است که مجموعه کاملی از روش های پرداخت ارائه می دهد. راهکارهای ارائه شده مبتنی بر فناوری های نوین و متناسب با امکانات و شرایط افراد وکسب وکارهای مختلف است .ما در ونداپرداخت سعی کرده ایم موانع و یا دشواری های پرداخت و دریافت وجه را به صفر برسانیم و در این راستا روش های متنوع و البته آسان را در قالب مجموعه خدمات ونداپرداخت عرضه می کنیم.

برای استفاده از خدمات وندا‌پرداخت لازم است ثبت نام کنید . فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایید، سپس پیامک تائید برای شما ارسال می‌شود و می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. از این پس با حساب کاربری ایجاد شده می توانید باتوجه به نیاز خود از خدمات ونداپرداخت استفاده نمایید.

پذیرنده و پرداخت کننده از شماره حساب هر یک از بانک های کشور می توانند استفاده کنند ،البته لازم است شماره شبای حساب خود را داشته باشند. برای دریافت شماره شبای خود به وبسایت بانک موردنظر مراجعه نمایید.

هر فردی با دارا بودن حساب بانکی و کارت عضو شتاب می تواند از خدمات وندا‌پرداخت استفاده نماید و افراد برای استفاده از خدمات ونداپرداخت مشمول شرایط سنی نمی باشند.

سوالات پذیرندگان

در صورتی که از درگاه پرداخت مستقیم (IPG) استفاده شود ، پول واریزی مستقیما به حساب بانکی پذیرنده واریز می شود در غیر این صورت ، مبلغ واریز شده توسط مشتریان به حساب وندا‌پرداخت پذیرنده واریز می شود که پس از درخواست تسویه از سوی پذیرنده ، مبلغ با کسر کارمزد مندرج در صفحه خدمت مربوطه ،به حساب بانکی پذیرنده منتقل می گردد.

تمامی سوالات پذیرندگان و مواردی که نیاز به پشتیبانی وندا‌پرداخت دارد و از طریق تیکت ارسال به ونداپرداخت اعلام شده است، همه روزه پیگیری می گردد .هم چنین در ساعات اداری 9 الی 17:30روزهای شنبه تا چهارشنبه بخش پشتیبانی تلفنی آماده خدمت رسانی به پذیرندگان گرامی می باشد .

خیر، برای عضویت نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست، تنها پس از عضویت در ازای تراکنش های خروجی در برخی خدمات، کارمزد خدمات کسر می گردد . کارمزد تراکنش هر خدمت در صفحه مربوط به آن اعلام شده است .

یکی از خدمات ونداپرداخت امکان قراردادن لینک پرداخت درتمامی محیط های آنلاین از جمله وبلاگ ،شبکه های اجتماعی و... است . لینک اختصاصی VPay نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی سایر افراد را که وبسایت ندارند را نیز مرتفع می سازد.

سوالات خریداران

علت نمایش نام ونداپرداخت در درگاه پرداخت این است که ونداپرداخت ارائه دهنده‌ی درگاه پرداخت واسط می باشد و فروشنده کالا و خدمات از درگاه اشتراکی ونداپرداخت استفاده می‌کند و مبلغ واریزی خریدار در حساب کاربری فروشنده منظور می‌گردد.

با‌توجه ‌به قوانین بانک مرکزی و شبکۀ شاپرک، وجه تمام تراکنش‌های ناموفق، حداکثر ظرف مدت یک ساعت، به‌صورت اتوماتیک به حساب خریدار بازگشت داده می‌شود. در بعضی مواقع باتوجه‌ به برخی مشکلات بانکی برگشت پول، 48تا72 ساعت به طول می انجامد.

سوالات پنل کاربری

خیر، نام و مشخصات صاحب حساب بانکی و صاحب درگاه پرداخت باید یکسان باشد.

بله امکان انتقال وجه داخلی بین حساب کاربری افراد مختلف در ونداپرداخت وجود دارد. برای این کار می‌توانید در پنل کاربری خود از منوی امور مالی وارد بخش انتقال وجه بین کاربری شوید. این انتقال شامل کسر کارمزد نمی‌ گردد .

ساده و بدون هزینه / همه تراکنش‌ها و مشتریان‌شما دریک‌ حساب‌کاربری !